Pomysł budowy domku – apartamentu jest wynikiem wieloletniej fascynacji bogatą historią, sztuką i kulturą Orientu, a szczególnie Japonii. Przy urządzaniu domku korzystaliśmy z fachowej literatury z zakresu dekoracji wnętrz, a przy projektowaniu ogrodu wzorem dla nas były ogrody japońskie z urokliwymi zakątkami i elementami małej architektury.

Wnętrze oryginalne z egzotycznymi elementami dekoracyjnymi i nastrojową muzyką zapewni gościom niezapomniane doznania estetyczne.

Gołuchów jest wsią o charakterze turystycznym - siedzibą gminy. Posiada bogatą infrastrukturę kulturalną, handlową i gastronomiczną. Dla turystów oferuje bogatą ofertę krajoznawczą. Najbardziej interesujący jest zamek - muzeum, pałacyk z muzeum leśnictwa i inne budowle położone w malowniczym parku. Interesująca jest zagroda dzikich zwierząt (żubry, daniele, dziki, koniki polskie), kąpielisko z plażą, olbrzymi głaz narzutowy i inne. Liczne sklepy i restauracje ułatwiają zaopatrzenie i wyżywienie.

Poza noclegiem oferujemy usługi przewodnickie po okolicy i obiektach muzealnych. Jest możliwość zamówienia cateringu, sesji fotograficznej, oprawy florystycznej i muzycznej. Apartament jest także wyjątkowym miejscem na zaręczyny, noc poślubną, pobyt jubileuszowy i inne szczególne uroczystości.

Serdecznie zapraszamy.